+421 907 211 828
info@obkladztehly.sk

Prečo si vybrať nás?

VÝROBA

Ponúkame vám tradičné, východniarske tehly, rezané na tehlové obklady. Režeme ich z tradičných kvalitných tehál, pochádzajúcich zo starých budov, domov či komínov. Keďže ide o originálne tehly, dve rovnaké nenájdete. Vaša stena sa vďaka našim tehlovým obkladom stane originálnou.

PREDAJ

Pri výbere vám v našej novootvorenej predajni v Prešove radi odborne poradíme. Zodpovieme na všetky vaše otázky. K dispozícií vám je aj vzorkovník tehlových obkladov, ktorý vám určite pomôže pri výbere a rozhodovaní. 

REALIZÁCIA

Poskytneme vám odborný a kompletný servis na základe vašich požiadaviek. Naši pracovníci - odborníci majú v tomto odbore dlhoročné skúsenosti s interiérovým aj exteriérovým tehlovým obkladom. Pre nás slovo nedá sa neexistuje.

DOPRAVA

S dopravu si robiť starosti robiť nemusíte. Všetky vaše tehličky a stavebný materiál dovezieme priamo k vám domov. Pri väčšom odbere vám  vieme zabezpečiť aj individuálnu dopravu. Na termíne a čase dodania sa vždy vieme dohodnúť.

AKO SME VLASTNE ZAČALI?

TEHLOVÝ OBKLAD V KAVIARNI

Pri realizovaní kaviarne Bistro Toscana na Pavlovičovom námestí v Prešove sme mali v pláne zahrnúť do dizajnu aj tehlový obklad. A keďže milujeme prírodne materiály, rozhodli sme sa, že by sme chceli mať tehlový obklad originálny, nie napodobeniny. Trvalo nám veľa času, kým sme našli pár firiem, ktoré sa tejto práci venovali. Firmy sa  ale nachádzali na západnej strane stredného Slovenska, alebo až na západnom Slovenku. Tu na východe sa práci s tehlovým obkladom nevenoval nik. Toto bola pre nás výzva. Rozhodli sme sa teda, že to skúsime sami. Požičali sme si pílu a rezali a rezali... A výsledok bol neuveriteľný! Tradičnosť tejto našej východniarskej tehly, ktorú sme rezali na tehlové pásiky,  bola priam nostalgická.